0 532 735 7914

Hakkımızda

 


2009 yılında kurulan http://www.hizlimalzeme.com/ E-TİCARET sitemiz, oluşum sürecini tamamlayarak reklâm malzemeleri ve her türlü ihtiyaç malzemesi satışı dünyasındaki yerini almıştır. Genç ve dinamik ekibiyle çalışmalarına devam etmektedir. Kurumsallaşma konusunda hızlı bir gelişme gösteren şirketimiz kısa sürede güçlü bir müşteri ağı ile reklam malzemelerinin internet üzerinden satışı uzmanlığını kanıtlamıştır.Şirketimiz www.hizlimalzeme.com dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile mobil içerik ve uygulama sağlayıcısı ve taşıyıcısı olarak sektörün seçkin şirketlerinden biridir.Firmamız 15.000’in üzerinde farklı içeriği bünyesinde barındırmakta, yönetmekte ve mobil ve internet ağı vasıtasıyla bunları müşterilerine sunmaktadır. Firma yapısındaki sitelere günlük ve anlık mail ve msn messenger ile online destek verilmekte ve siz değerli müşterilerimizin sorularına anında yanıt vererek almak istediğiniz ürünle ilğili stok ve özellik bilgisine hemen ulaşma kolaylığını sağlamaktayız.
Misyonumuz
Yeniliklere açık, olaylara geniş bir açıdan bakan, müşteri memnuniyetini ve ürün kabulünü en üst düzeye çıkaran, hizmet sektöründe kaliteli hizmetle müşteri odaklı hızla gelişen lider bir firma olmaktır.
Vizyonumuz
Müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma, hizmette kalite, doğruluk ve istikrarı sağlamaktır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Profesyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız. Etik kurallara uygun hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için bizler ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.